Terapia čistým vzduchom

ČO JE TO?

Ide o terapiu v čistom prostredí. Terapia v Pure Air Bubble, prináša zdravie ľuďom, ktorí potrebujú čisté prostredie. Ľuďom s alergiami, astmou a pľúcnymi ochoreniami, pretože regeneruje dýchacie cesty a zaručuje zdravotnú bezpečnosť.

Pure Air Bubble je priehľadné iglú, ktoré vďaka unikátnemu filtračnému systému odvádza vzduch z vonkajšieho prostredia a odfiltruje znečisťujúce častice, peľ, environmentálny ozón a dokonca aj akékoľvek mikroorganizmy (vírusy, baktérie), ktoré by mohli byť škodlivé pre ľudský organizmus. Je to prvý výrobok pre každého, kde je možné dýchať 99,995% čistého vzduchu bez vírusových, bakteriologických a alergénnych častíc. Nielenže umožňuje dýchať čistý vzduch, ale zvyšuje aj regeneráciu buniek, obranyschopnosť organizmu, regeneráciu dýchacích ciest a má veľký prínos pre kardiovaskulárny systém.

Jediný čistý vzdušný priestor s nepretržitou regeneráciou scertifikáciou IDA1.

"Tri sedenia po jednej hodine za týždeň stačia na to, aby ste spozorovali prvé účinky  dýchania čistého vzduchu":

povedal Eduard Serrat, riaditeľ spoločnosti Romika Medical consulting.

Filtračný systém pozostáva z troch stupňov: pred filter pre veľké častice, absolútny filter na odstraňovanie menších častíc a exkluzívny GRS filter, ktorým sa plyny znižujú filtrom s aktívnym uhlím. Systém čistenia filtruje od najväčších znečisťujúcich látok, ako sú malé zrnká piesku a sadzí, až k malým časticiam oxidov dusíka, alebo oxidu siričitého zo spaľovania automobilových motorov.

"Je to oveľa lepšie ako dýchanie na horách."

Výborné výsledky dosahujú pri liečbe pacientov s rinitídou, nealergickou astmou, bronchitídou alebo inými respiračnými problémami. Používa sa aj v prostredí s nutnou úplnou dezinfekciou prostredia, ako sú operačné sály v nemocniciach. Rovnako tak ho používajú športovci na zlepšenie kapacity pľúc pri svojich tréningoch a regenerácii. Výhody sú kumulatívne. Ľudia postihnutí syndrómom mnohonásobnej chemickej citlivosti, ktorí sa teraz liečia v bubline si výrazne zlepšujú kvalitu života.

Vonkajší vzduch je filtrovaný vďaka exkluzívnemu zariadeniu a je distribuovaný v celej bubline špirálovo vo vzostupných kruhoch. Takto ľahko obsiahne všetky rohy a vystupuje cez otvor nachádzajúci sa v hornej časti. Vzduch sa obnovuje 40-krát za hodinu.

Jeho filtračný systém pozostáva z troch stupňov: pred filter pre veľké častice,absolútny filter na odstraňovanie menších častíc a exkluzívny GRS filter,ktorým sa plyny znižujú filtrom s aktívnym uhlím. Systém čistenia filtruje od najväčších znečisťujúcich látok, ako sú malé zrnká piesku a sadzí, až k malým časticiam oxidov dusíka, alebo oxidu siričitého zo spaľovania automobilových motorov. Zabraňuje prechodu ultra jemných častíc s priemerom 0,1 mikrónov,ktoré sú veľmi nebezpečné, pretože majú schopnosť preniknúť do alveol, ktoré sú funkčnou časťou pľúc.

Bubble Pure Air - priestor pre regeneráciu, zvyšovanie športových výkonov, liečbu respiračných chorôb, rinitídy, bronchitídy, astmy, zvyšovanie kapacity pľúc.

"Jediné miesto na svete, kdemôžete dýchať 99,9% čistého vzduchu."

Podiel kyslíka(21%) a dusíka (78%) je potenciálne optimálny so zanedbateľnou koncentráciou oxidu uhličitého. "Dosiahli sme najvyššiu kvalitu ovzdušia podľa európskych predpisov, IDA1".

 • Získate miesto bez vírusových, bakteriologických a alergénnych činidiel.
 • Pravidelné používanie Pure Air Bubble zvyšuje pohodu ľudí s  respiračnými poruchami.
 • Pure Air uvoľňuje a regeneruje dýchacie a slizničné membrány.
 • Zabraňuje astme zo znečistenia ovzdušia.
 • Znižuje problémy s dýchaním tým, že sa izoluje od alergénov a  toxických častíc.
 • Výrazne znižuje riziko infekčného procesu počas jeho používania.
 • Žiadne kontraindikácie.Čím dlhšie dýchate čistý vzduch, tým väčšie sú jeho výhody
 • Regeneruje dýchacie cesty.
 • Zlepšenie fyzického a duševného okysličenia.
 • Revitalizuje prirodzené mechanizmy eliminácie toxínov a mŕtvych buniek.
 • Voľný priestor bez znečisťujúcich častíc, baktérií, vírusov a  alergénov.
 • Zníženie miery kyseliny mliečnej (22%) a glykémie (10%).
 • Umožňuje vám dýchaťčistý vzduch v jeho optimálnom zložení.


Bubble Pure Air kombinuje zdravie, športové výkony a zotavenie. Unikátna bublina je nafukovací priestor s kapacitou na umiestnenie minimálne jednej osoby a vo vnútri ktorej môžete dýchať čistý vzduch. To znamená, že na tomto mieste nie sú žiadne znečisťujúce častice, baktérie, alergény, alebo vírusové činidlá akéhokoľvek druhu.

Môžete v nejstráviť neobmedzený čas. Odporúča sa najmä v prípadoch:

 • Extrémne alergickí ľudia.
 • Elitný športovci.
 • Keď robíte nejakéfyzické cvičenie (prieduchy sú otvorené, je potrebné dýchať vzduch čonajčistejší). 
 • Ľudia so zmenamidýchacieho systému alebo astmou. 
 • Pacienti postihnutísyndrómom centrálnej citlivosti.

Španielska spoločnosť Romika Medical zvyšuje kvalitu života svojich pacientov s pľúcnymi ochoreniami, zlepšuje výkonnosť športovcov a prispieva k regenerácii buniek pod dohľadom lekára.

Bubble Pure Air, 99,995% čistý vzduch

Články, ktoré by Vás mohli zaujímať